HP - Nikdy nevíš - Slash 18+

23. dubna 2007 v 23:39 | Lucinka |  Nikdy nevíš - SLASH 18+
Tak jo holky…. Nějak mě políbila múza a tohle z toho vzniklo. Falki omlouvám se, že jsem nepsala tu povídku pro tebe (HG/SS), ale tohle šlo prostě samo. Blanch: Doufám, že se to alespoň bude dát číst. Iviku: Nestihla jsem si přečíst tvůj první slash, ale ten sen mě prostě inspiroval.. Holky buďte na mě hodné je to můj první slash a doufám, že ne poslední, byla docela zábava ho psát… a také doufám, že jsem byla dost odvážná (doufám, že to upozornění je dostačující) Za případně chybky se omlouvám, mám z toho takovou radost, že to sem házim rovnou…. Opravy až později.. (snad pochopíte) :o)))

UPOZORNĚNÍ: Povídka je určena osobám Nad 18 let. Vyskytují se zde erotické
scény a sex dvou osob stejného pohlaví.
Harry otevřel oči, bylo to trochu divné, deka, kterou byl přikryt se pnula do výšky. Rychle zkontroloval, jestli si někdo jeho stavu nevšiml. Oddychl si, ale poněkud hlasitěji než měl v úmyslu. Přikrývka na druhé posteli se pohnula, a než Harry stačil jakkoliv reagovat, Ronova zvědavá hlava vykoukla a mžouravě se rozhlížela po komnatě. Harry se bleskurychle posadil, ale bylo pozdě. Ronův zkoumavý pohled spočinul na Harryho dece, která byla nezvykle vysoko.
"Neříkej mi, že si … že si ty víš co!" zaskřehotal vyděšeně.
"No, jasně, já si ho tady budu honit, když tu jste všichni!" poklepal si na čelo, možná až příliš silně.
"Že by nějakej hezkej sen?" posměšně utrousil Ron a pro jistotu se podíval pod svou přikrývku. (Jeden nikdy neví, že???)
"Pravděpodobně…"
"No, tak se nedej prosit a povídej!" Ron nadšeně poposkočil na posteli a otočil se ještě více na Harryho.
"Tak za prvé je to snad moje věc ne?" řekl trochu podrážděně, "a za druhé, musím tě zklamat, ale ten sen si vůbec nepamatuju!"
"Hm, škoda, mohla být zábava!"
"To jako, že bychom si ho tady vyhonili spolu?" zasmál se tak nahlas, že se pohnula další peřina, pod kterou se očividně probouzel Neville.
"Co tu blbnete? Já chci ještě spát… mám ještě třicet minut!" Neville jejich hodnotnou konverzaci utnul. Ron se převalil v posteli na bok, objal polštář a zavřel oči. Harry byl naprosto probuzen. Podíval se na svou erekci a věděl přesně, co musí udělat. Vstal, a zabalený do deky si to šinul do koupelny. Každý přece nemusel vidět v jaké situaci se zrovna nachází.
Pootevřel dveře komnaty, a jako správný špion se, raději dvakrát, rozhlédl na pravou i na levou stranu. Nikde nikdo. Oddechl si. Pomalu vyšel ze dveří a poloběhem mířil ke koupelnám.
"Pane Pottere! Co si myslíte, že děláte?" chodbou zaburácel důvěrně známý hlas. Harry se neuvěřitelně lekl, než se stačil otočit, deka se mu připletla pod nohy a on se, jak široký, tak dlouhý rozplácl na chladné zemi. Jeho brýle uletěly pár centimetrů od něj. Odlepil obličej od kamenné podlahy a rukama hledal brýle.
"Já, pane profesore -"
"Nezajímají mě vaše hloupé výmluvy. Neválejte se tu a vstaňte!" zabručel. Harry nahmatal brýle a poslušně vstal. Nyní stál čelem proti samotnému Snapeovi.
"Já jsem šel zrovna -"
"Mě opravdu nezajímají vaše prostoduché žvásty. Strhávám vaší koleji dvac-" najednou se zastavil. Než Snape stihl doříct, jeho pohled sklouzl Harrymu mezi nohy. Snape naprázdno polkl a podíval se Harrymu zpět do očí, ten si zděšeně uvědomil, že před svým profesorem lektvarů stojí bez té zatracené deky, a to znamenalo jediné. Nebezpečně dobře byla vidět jeho tyčící se chlouba. Tentokrát naprázdno polkl Harry a rychle se sehnul pro přikrývku, kterou se opět zahalil.
"Dvacet bodů pane Pottere." Dokončil trochu přiškrceně Snape. V rychlosti se otočil a odešel.
"Sakra!" Harry se opatrně podíval pod deku. Snad všechna krev, se mu nahrnula mezi nohy, v posteli si myslel, že to více snad ani není možné, ale opak byl pravdou. Stál tam naprosto ochrnutý a znechucený sám sebou. Snape? Snape! Jeho myšlenkové pochody se zpomalily na minimum, ničeho jiného nebyl schopen. Po chvíli se probral, rukou si otřel čelo orosené chladným potem a skoro během se vydal ke koupelně.
***
Stál pod studenou sprchou, ale jeho tělo jako by stávkovalo, nechtělo se vrátit do původního stavu.
"No tak, dolů!" zoufale promlouval ke svému malému já, "už jsem klidný, nic se neděje, tak lehni!" bez reakce. Viděl jediné východisko. Podíval se na svou pravou ruku. Ty si ta nejvěrnější kamarádka. Moc se nezdržoval, věděl, že každým okamžikem může někdo vejít.
Pomalu přejížděl pes svůj ztuhlý penis, zaklonil hlavu a zavřel oči. Přestal vnímat okolí kolem sebe a jen zrychloval tempo. Jeho tělo se najednou sevřelo v opojné agónii uspokojení. Levou rukou se musel opřít o zeď. Stále na něj crčela ledová voda, začalo mu to být nepříjemné, a tak přidal trochu teplé. To bylo ono, omyl se a ještě chvíli stál pod tekoucí vodou. Cítil se neskutečně uvolněně, tlak zmizel a on si už nepřipadal jako otrok svého těla…
***
Do komnat se vrátil klidnější chůzí, bylo mu dokonce jedno, že se za ním otáčeli ostatní studenti. Zapadl do pokoje a sedl si na postel.
"Tak co?"
"Rone! Ticho!" podrážděně vyhrkl. Nehodlal se o svůj zážitek dělit zrovna s Ronem.
"No tak promiň. Jdeme na hodinu, měl by si vyrazit taky, jinak přijdeš pozdě. Snape by ti to dal pěkně vyžrat!" řekl smířlivě Ron.
"Hm." Harryho odpověď stačila na to, aby to Rona uspokojilo. S Nevillem v závěsu vyrazil pryč. Harry najednou začal přemýšlet. Co sakra Snape dělal na chodbě u nebelvírských komnat? Nakonec se tím už nezabýval, jelikož opravdu neměl moc času… Lektvary si přece nemohl nechat ujít!
Běžel chodbami jak splašený, nestíhal. Vřítil se do učebny lektvarů jako pomatený. Dveře, které otevřel se zastavily až o kamennou zeď. Snape, který stál vedle katedry sebou trhl, ale hned se vzpamatoval a začal tu svou.
"Á, pan Potter. Tak to bude nejméně deset bodů dolů, ne počkejte, raději patnáct. Za váš pozdní příchod samozřejmě." jízlivě zaskřehotal. Harry zachytil jeho pohled a zrudl, kdyby jenom to, zase cítil ten tlak. Učebnice, které měl v ruce rychle přesunul před svůj rozkrok. Díky bohu za hábity!!!
"Konečně někdo umí ocenit ty kusy látky co na sobě nosíte!" Snape se na Harryho podíval s pohrdáním v očích. Harry vytřeštil oči a raději se urychleně posadil na místo vedle Rona.
"Tomu dneska nějak hráblo, co?"
"Hmmm." Harry neměl náladu cokoliv dodávat. Snape se otočil k tabuli a mávl hůlkou.
"Tak vy motáci, dnes jsem zvolil jednoduchý lektvar, který pomáhá usměrnit různé reakce těla," podíval se na Harryho, který měl hlavu zabořenou v učebnici, " ale pozor! Jeho zvýšená dávka tyto reakce naopak vyvolá! Tady máte přísady a postup."
Harry se okamžitě pustil do práce, nechtěl na sebe zbytečně upozorňovat, ale co čert nechtěl, jeho lektvar po dvaceti minutách úporného míchání dostal purpurovou barvu. Podíval se kolem sebe, každý kolem něj měl v kotlíku zářivě zelenou tekutinu. Podíval se znovu na svůj kotlík, ve kterém to vřelo, zkusil směs znovu zamíchat, ale moc to nepomohlo. Purpurový lektvar se začal valit přes okraje kotlíku. Začal se potit.
"To snad není možné! Jednoduchý lektvar, který bez výrazných problémů zvládá i pan Longbottom. Na tabuli se přesně píše, že se má lektvar míchat dvě minuty po směru hodinových ručiček, a tři proti směru!" Jakmile Snape dořekl, Nevillův kotlík vybuchl.
"Deset bodů dolů za vás pane Pottere a deset za vás pane Longbottome!" Harry se podíval na Nevilla, zkroušeně se zašpiněným obličejem těkal očima po třídě, po chvíli se zvedl a utekl z učebny.
"Pane Longbottome!!!" bez reakce. "Nevadí, pane Pottere, dnes v osm hodin před kabinetem, svou zatracenou nešikovností jste si vysloužil školní trest!" Snapeovi bylo vidět na očích, jak mu tato jednoduchá věta udělala dobře. Po zbytek hodiny Harry seděl jako zařezaný a jenom se modlil, aby si ho už nevšiml. Jeho přání byla vyslyšena.
***
Den Harry přežil bez další újmy. Seděl v komnatě a duševně se připravoval na školní trest. Zbývalo mu patnáct minut, raději vyrazil, nechtěl se opozdit a dopřát Snapeovi to potěšení strhnout mu zase nějaké další body. Pomalu se loudal směrem do sklepení. Ačkoliv se snažil svou chůzi co nejvíce zpomalit, po chvíli se ocitl před kabinetem obávaného profesora lektvarů. Zvedl ruku, aby zaklepal, ale než se jeho klouby dotkly dřeva, dveře se rozletěly.
"Dovnitř! Hned!" naléhavost jeho hlasu byla až zarážející. Harry pomalu vstoupil. Snape zavřel dveře a zůstal u nich stát. Harry se k němu otočil.
"Támhle na vás čeká práce!" potichu řekl Snape.
"Co?"
"Támhle budete přerovnávat ty lektvary podle abecedy!"
"Aha, jistě pane profesore." Harry se nezdržoval a přistoupil k rozsáhlé polici, kde byly lahvičky všech velikostí a barev.
"Abecedně?"
"Ano! Nějaké námitky pane Pottere?"
"Ne." Jo, já budu mít námitky a školní trest bude na dobu neurčitou, takovou radost ti neudělám.
"Neuděláte? Dávejte si pozor na to co si myslíte pane Pottere! Další den po škole.. co vy na to?" Harry raději mlčel.
***
Pracoval nejméně hodinu, lahvičky o sebe cinkaly jak je spěšně skládal vedle sebe. Otočil se a chtěl se zeptat, jestli by práci nemohl dokončit zítra. Jakmile dokončil otočku zasekl se. Snape od něj stál na délku hůlky.
"Nemohl pane Pottere." Harry cítil jak se v něm vzdouvá nová vlna vzrušení. Chtěl se otočit zpět k polici, ale Snape ho zastavil. Byl k němu zase o něco blíže. Harry pomalu začínal rozumět tomu, co mu jeho tělo našeptávalo, ale nevěděl, co s tím má udělat.
"Vy nevíte pane Pottere?" Hlas profesora se v Harryho hlavě roznesl jako slastná hudba. Chtěl ochutnat to zakázané ovoce. Než ale stačil cokoliv podniknout situace se vyřešila. Snape se k němu přiblížil, tak že Harry cítil, jak se jeho horký dech odráží na jeho tvářích. Harryho oči hypnotizovaly Snapeovy rty, viděl dokonale jejich linii, normálně stažené rty byly nyní uvolněné a připravené k laskání. Harry se osmělil a jemně se jich dotkl a pomalu je přejel jazykem. Nebyli od sebe daleko, a tak si Harry mohl všimnout jak se Snape slastně zachvěl, to mu dodalo odvahy a zkusil se ke Snapeovi přiblížit ještě víc. Jejich rty do sebe dokonale zapadly. Stáli u sebe tak blízko, že Harry mohl cítit Snapeovu erekci na svém těle.
Nebylo mu to nepříjemné, ba naopak, chtěl víc, mnohem víc. Snape přirazil Harryho na polici tak silně, že některé nádobky spadly na zem a roztříštily se. Ani jeden tomu nevěnoval pozornost. Jejich ruce hledaly nejvhodnější cestu k teplem sálající kůži. Harryho hábit se snesl k zemi, ale ani Snape nezůstával pozadu, rozepnuté knoflíky jeho svrchníku odhalovaly jeho kůži. HArry se nedal pobízet a rukama rozepnul i poslední knoflík a pomalu se Snapea sundával vrchní část oblečení, kterou hned následovaly další.
Harry se zachvěl, ale nebylo to zimou, bylo to očekáváním. Tentokrát to byl on, kdo jemně postrčil Snapea pryč od police a od rozbitých nádobek. Sesunuli se k zemi, jejich těla nevnímala chlad kamenné země, vnímala pouze žár těla toho druhého. Proplétali se v milostném rytmu. Rukama pátrali po svých tělech. Snapeovi drsné doteky střídaly jeho polibky po celém Harryho těle. Svíjeli se slastí. Harry se přesunul na všechny čtyři a navedl Snapea do svého vnitřního království.
Potichý sten se ozval ze Snapeových úst. Jeho levá ruka putovala po Harryho zádech, ale ta prává už svůj cíl našla. Jemně mu masírovala jeho chloubu. Harry nevěděl jak dlouho to ještě vydrží.
Jeho tělo se propnulo v milostné křeči z úst mu unikl hlasitý sten. Jako by byl znamením pro Snapea, naposledy tvrdě přirazil a oběma rukama sevřel silně Harryho boky…
***
Harry se s trhnutím probral, v komnatě nikdo nebyl. Roztěkaně se díval kolem sebe. Pod jeho hábitem se mu rýsovala boule. Podíval se na hodiny. Bylo osm. Zpanikařil.. Sakra ten pitomej trest!!!
KONEC
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Idril Idril | Web | 24. dubna 2007 v 0:28 | Reagovat

Krutý:D ten konec mě dostal;), ale na první slash je to dobrý:), tos neviděla ten můj:) heh já radši ani nedávala nikomu číst

2 Košťátko Košťátko | 24. dubna 2007 v 12:53 | Reagovat

wow, tak tohle jsem teda od tebe nečekala...Na jednu stranu  "úchylný", na druhou jsem byla zvědavá na konec....Tak jsem zvědavá na příští:-P

3 ivik.bublik ivik.bublik | 24. dubna 2007 v 13:49 | Reagovat

no naprosto bomba! a ten konec, to mě dostalo! máš to za V jako Vynikající!!!! :))))

4 Falkira Falkira | E-mail | Web | 24. dubna 2007 v 15:13 | Reagovat

Ááách. :))) Teda, to bylo super. :) Jo jo, máš opravdu talent na...jak to jen nazvat?...zvrhlosti? :))) Jen tak dál. :)))

5 ivik.bublik ivik.bublik | 24. dubna 2007 v 17:18 | Reagovat

souhlas, vítej mezi námi slashaři = zvrhlíky :)))

6 Lucinka Lucinka | 24. dubna 2007 v 19:00 | Reagovat

Kuju...... Šlo to neuvěřitelně snadno napsat... asi na to musela být ta správná chvíle.... Včera jsem si sedla k PC a dokud jsem to nedopsala, byl to bezva pocit, zase po dlouhé době něco sepsat.. :-) Jsem holky ráda, že se vám to líbilo... Ale budu se muset víc snažit. Nemohla jsem totiž přijít na to, jak je dát dohromady.... mimochodem, velice děkuji za uvítání mezi zvrhlíky :o)))))))

Košťátko: Děkuji za tvou reakci, od tebe bych tohle nečekala... (no i když, ty si taky kolikrát zvrhlá viď :-)))) sice ne v tomhle směru ale..... :-)))

7 Falkira Falkira | E-mail | Web | 24. dubna 2007 v 19:48 | Reagovat

Ivík: Jo jo, má to v krvi. :)))

8 Falkira Falkira | E-mail | Web | 24. dubna 2007 v 19:48 | Reagovat

Lucinka: Mě právě na tom asi nejvíc baví je dávat dohromady. :)))

9 Lucinka Lucinka | 24. dubna 2007 v 19:55 | Reagovat

Falkira: no, mě dělalo problém vymyslet tu situaci, která k tomu povede... jako nějaké to první setkání.. pak mi bylo jasn, že se to stane o školním trestu. to už tak složité nebylo.. ale ten úvod........

10 ivik.bublik ivik.bublik | 24. dubna 2007 v 20:09 | Reagovat

mě taky moc baví jak se vždycky zlobí že jedne druhého chce ale nehctěj to říct

11 Lucinka Lucinka | 24. dubna 2007 v 20:17 | Reagovat

:-)))))))

12 Falkira Falkira | E-mail | Web | 25. dubna 2007 v 15:40 | Reagovat

Ivík: Přesně tak. :)))

13 Blanch Blanch | 25. dubna 2007 v 17:54 | Reagovat

:)))))))) No to bylo fakt skvělý :) Vůbec není poznat, že je to první slash. Navíc je to vtipně podané a ten Snape neustále vtírající do Harryho mysli, ten byl skvělý...

Čekala jsem ten konec, ale i tak mě překvapil :) Bylo to super :))) Ať se jdou s mary sue zahrabat :)

14 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 25. dubna 2007 v 18:26 | Reagovat

přesně :))) taky se mi to moc líbilo. ted jen čekat co dalšího naší novou slashařku napadne :))))

15 Lucinka Lucinka | 25. dubna 2007 v 19:42 | Reagovat

Wow, taková chvála... děkuju... no už přemýšlím nad tím, co bude dál.... :-)))))

16 Falkira Falkira | E-mail | Web | 26. dubna 2007 v 17:17 | Reagovat

Lucinka: To je dobře, protože tu máš nedočkavé čtenářky. :)))

17 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 26. dubna 2007 v 21:59 | Reagovat

huhuhu já chci číst nějaký pěkný slashík před spaním :)))

18 Falkira Falkira | E-mail | Web | 26. dubna 2007 v 22:17 | Reagovat

Slint já taky. :))

19 Lucinka Lucinka | 26. dubna 2007 v 23:32 | Reagovat

Ahojky holky.... měla jsem v plánu něco sepsat.. ale až teď jsem dorazila domů.. mám novou brigádku.... a teprva si zvykám.... uf, asi mi upadnou nohy, n´bolej mě záda...... jsem naprosto mrtvá... ale happy....:-))))

20 Falkira Falkira | E-mail | Web | 27. dubna 2007 v 12:53 | Reagovat

Tak to je fajn a co děláš? :)

21 Lucinka Lucinka | 27. dubna 2007 v 13:11 | Reagovat

Začala jsem dělat v jednom kafébaru v praze. Včera jsem tam byla na "pohovoru" a rovnou si mě tam nechali. Normálně je otevříno do devíti, ale trochu se to  protáhlo.... Musím si na to zvyknout. :-))

22 ivik.bublik ivik.bublik | 27. dubna 2007 v 13:40 | Reagovat

tak to gratuluji :))) no dřina to asi bude, celý dny na nohou, ale pak budeš mít penízky :))))

23 Lucinka Lucinka | 27. dubna 2007 v 13:50 | Reagovat

Iviku: pravda, alespoň ty penízky... ale i když jsem byla naprosto zničená, tak jsem měla super pocit, ta práce mě prostě baví (zatim) a chtěla jsem si to zkusit.. :-) Teď si musim do hlavy nasoukat, jak se dělají různé kávy.... Už udělam Frappé......

24 ivik.bublik ivik.bublik | 27. dubna 2007 v 18:18 | Reagovat

nové Dítě na objednávku je napsané, sorry že jsem nedala vědět hned jak jsem to napsala, ale miláček mě v průběhu psaní zpráviček vyhnal od počítače :) doufám že se ti to bude líbit papa

jinak jak se tedy dělá frapé? nikdy jsem to neměla, ani nevím jak to chutná, nejspíš po kafi co? :)))))

25 Lucinka Lucinka | 27. dubna 2007 v 18:26 | Reagovat

no ono je to vlastně chlazené kafe.... led, mléko, cukr do toho naleješ kávu piccolo rozdrtíš to ve frapovači a je to... ono to není tak těžký, jen se děsím dalších druhů kávy..... :-)

Jinak já už vím že to tam je..... protože já jsem na tvém blogu tak 2* do hodiny.... checkuju co se u tebe děje.... :-)))))

26 Falkira Falkira | E-mail | Web | 27. dubna 2007 v 21:20 | Reagovat

Tak to je fajn, že máš práci. A druhů kávy se neboj, určitě to půjde skvěle. :))

Ivík: Tak si někdy na to kafe k Lucince zajdem. :)))

27 Lucinka Lucinka | 27. dubna 2007 v 21:26 | Reagovat

:-)  

Falki: snad se je naučim..... a když ne tak maximálně votrávim přepálenou kávou pár hostů..... no snad taková krize to nebude :o))))) Já to zvládnu... budu muset :-)))))

28 ivik.bublik ivik.bublik | 27. dubna 2007 v 21:53 | Reagovat

luci: no tak jim jenom zaděláš tou přepálenou kávou na karcinom žaludku a co? :)))

Napsala jsem nový slash - Zakázané ovoce, pokud budeš chtít tak si ho jdi přečíst

29 ivik.bublik ivik.bublik | 27. dubna 2007 v 21:54 | Reagovat

falki: leda že bych někdy přijela do prahy, ale to asi stejně nehrozí :(((

30 Lucinka Lucinka | 27. dubna 2007 v 22:32 | Reagovat

Tvůj slash byl super....

31 Falkira Falkira | E-mail | Web | 28. dubna 2007 v 10:16 | Reagovat

A kde vlastně Ivíku bydlíš?

32 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | Web | 28. dubna 2007 v 20:09 | Reagovat

já popravde slashe zrovna nepreferuji, ale tohle bylo něco:) tak pekne zvrhlé:)) máš talent to se musí nechat. klobouk dolů já bych nebyla taková odvaha napsat to! musím ještě říct, že existují pouze tři lidé od kterých slashe můžu:) jsi jedním z nich:)

33 Šmudlinka Šmudlinka | 28. dubna 2007 v 20:15 | Reagovat

Wow, tohle mě strašně moc těší, se slashem teprve začínám... ale docela se mi to zalíbilo..... Ale docela jsem se odhodlávala to napsat, ale nakonec, když jsem začala, tak to šlo samo... :-)

34 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | Web | 28. dubna 2007 v 20:26 | Reagovat

nj já s ním ani začínat nechci. nic proti slashařům, ale mě to nijak neláká:) nu co proti gustu žádný dišputát, že:) nj to znám. já psala jednu docela hustinální povídku a tez jsem k tomu potrebovala odvahy:) a led zepelini a slovník k tmu:D:D

35 Šmudlinka Šmudlinka | 28. dubna 2007 v 20:57 | Reagovat

:-))))))))

36 blackie blackie | 18. května 2007 v 12:28 | Reagovat

No tak to je hukot... nemám slov je to fakt pořádně úchylný... nevim ani proč a jak ale nějakym způsobem se mi to docela líbilo.

Jsi fakt dobrá...

Ale představit si tu situaci to nejde... ble..ble..ble..

já romanticky založenej člověk :) chá chá...

Fakt hukot...

37 Machy Machy | Web | 31. května 2007 v 22:46 | Reagovat

Promiň na mě moc dlouhý :-D teť dělám závěrečky a nejakou vyhlášku a to mě uplně stačí :-/

38 minime minime | 22. července 2007 v 11:16 | Reagovat

tak tohle bylo vážně super :-)

39 Maik Maik | 29. srpna 2007 v 9:50 | Reagovat

Super

40 vinky vinky | 11. listopadu 2007 v 13:48 | Reagovat

No super, dost kvalitní ! A co přidat těm dvěma trochu víc romantiky a milostnýho napětí :-) ?!! Seš dobrá!

41 Seiyuu Seiyuu | Web | 29. března 2008 v 21:48 | Reagovat

Tak u tohohle jsem fakt nemohla...Jsem si nemohla pomoct a svíjela se smíchy...A ten konec...Necháváš tam krásný prostor pro domyšlení si pokračováníXDD

42 Lilithka Lilithka | 24. dubna 2008 v 10:28 | Reagovat

U takovýhle jednorázovek je nejtěžší vymyslet aspoň trochu originální začátek, aneb jak se dali dohromady. A to se ti povedlo, takže super. Jen by to možná občas sneslo betu, ale i bez ní se Nikdy nevíš čte dobře ;).

43 dirgad dirgad | 5. července 2009 v 10:42 | Reagovat

TOtální fantasmagorie.. nechutná příšernost.. nesmyslná slátanina..

Víš co? Zkus nejdřív víc číst.. (něco jiného než Rowlingovou) a pak to půjde trochu líp. Jak s nápady, který tam žádný nebyl, tak s větnou konstrukcí která je na pozvracení.

Pěkný den.

44 Avilan Avilan | 3. srpna 2009 v 19:25 | Reagovat

dirgad: No nikdo ti zvracet nebrání, jsem spokojená s tím co píšu, dokonce i s tím co čtu. A pokud se ti to co tu je nelíbí, pak je to tvůj problém... nikdo tě to číst nenutí... jinak díky za komentář, a též přeji pěkný, slátaninami neposkvrněný den...

[43]:

45 Weryyys Weryyys | E-mail | 20. září 2010 v 16:40 | Reagovat

LEHNI.....válím se po zemi smíchy.....:-D lehni,lehni,lehni........azore lehni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D to je moc.....LEHNI....

46 Weryyys Weryyys | E-mail | 20. září 2010 v 16:44 | Reagovat

[43]: JDI NĚKAM! NELÍBÍ? TVŮJ PROBLÉM JÁ JSEM SE U TOHO I ZASMÁLA....TAK ČTI NĚCO JINÉHO TY....TEDY SKUTEČNĚ NECHÁPU PROČ TO ČTEŠ....KDYŽ SE TI TO NELÍBÍ! ASI MÁŠ TROŠKU PROBLÉMY S POČÍTAČEM MNO NE? KDYŽ TĚ TO ZAVEDLO SEM!!!!!ALE JEN NEPATRNÉ PROBLÉMY.....NELÍBÍ? NELEZ SEM....!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.