Dobrá strategie - Slash 18+

7. května 2007 v 22:30 | Lucinka |  Dobrá strategie - SLASH 18+
Tak další dílko je na světě, nevím jestli je dobré a jestli se vůbec půjde přečíst, ale byl to takový nápad, neměla jsem dost špatnou náladu na to aby to bylo procítěnější ale dost na to abych to napsala depresivní, ale co já vím, svou povídku soudit nemohu.. to musíte VY.
Tak přeji pěkné počtení……. a prosím vás o komentáře..... Díky

Páry: SS/HP
Žánr: Slash 18+
Varování: Povídka je určena osobám Nad 18 let. Vyskytují se zde erotické scény a sex dvou osob stejného pohlaví.
Poznámka:Pozor, tak trochu depresivní, tak trochu víc, tak trochu dost… J
Dobrá strategie
Celou se rozléhaly tiché zvuky. Byly to kapky, které se tříštily o chladné kameny, které tvořily podlahu. Celá místnost byla tmavá, nebyl tu jediný paprsek světla, jediný paprsek naděje. V rohu se choulila mužská postava.
Harry seděl na chladné zemi v Azkabanském vězení. Byl v koncích. Ve chvíli, když naposledy vydechl samotný Pán zla se mu neuvěřitelně ulevilo. Ale ten krásný pocit netrval dlouho. Snape, ten Severus Snape, kterému Brumbál do poslední chvíle bezmezně věřil, nakonec zradil. Nikdo nechtěl věřit tomu, co se stalo po onom rádoby slavném vítězství, po vítězství, pro které Ron i Hermiona, Brumbál a mnoho dalších položilo svůj život.
Jakmile Lord Voldemort padl Harryho rukou, využil Snape situace, kdy byl celý Fénixův řád oslaben, a zajmul většinu bystrozorů a stoupenců Brumbálovy armády. S pomocí smrtijedů, postupně začal ničit všechno dobro, které ještě zbylo. Ti, co se mu snažili odporovat zemřeli…. Lucius Malfoy byl jedním z prvních, kdo okusil jednu ze smrtelných kleteb, které se nepromíjí. Zelený pramen světla vyšlehl ze Snapeovy hůlky a zasáhl ho přímo do prsou, co na tom, že Draco svého otce bránil, nic nemohlo Snapea zastavit. Harry vyčerpán bojem podlehl také.
Harry narovnal hlavu a rozhlédl se kolem sebe. Kolik lidí, kolik bystrozorů muselo zahynout v této cele?! Jeho myšlenky se nedokázaly věnovat ničemu jinému než chmurám. Možná to bylo atmosférou, která všude panovala. Všudypřítomní mozkomorové, chlad, tma… to vše přispívalo k tomu aby Harry nepomýšlel na nic jiného než na smrt. Cítil se, jako by už nikdy neměl být šťastný. Snažil se vzpomínat na veselé chvíle které prožil se svými přáteli, ale vždy se tam vetřela…..SMRT. Jakmile si představil, Hermionu, nebo Rona při hrátkách v Bradavicích, skoro zároveň se mu vybavil i moment jejich smrti. Byl zoufalý. Opět se schoulil do klubíčka.
Slyšel kroky, skoro v tom samém okamžiku se rozlétly dveře, které se zastavily až o vedlejší zeď. Stál v nich Snape. Jeho pohled propaloval postavu, která se s leknutím v sedu napřímila. Jakmile ho Harry spatřil s námahou se postavil. Musel se opírat rukou o zeď. Byl neuvěřitelně vysílený.
"Slavný Harry Potter, tu sotva stojí." S posměškem promluvil snape, a prolomil tak ticho.
Ozvěna jeho hlasu se nesla kamennou místností. Harrymu se zdálo, jako by křičel, ale nebylo tomu tak. Snape mluvil naprosto v klidu a rozvážně. Pohnul se od dveří směrem k Harrymu, který odevzdaně stál na druhé straně kobky. Hlavou se uhonily myšlenky, které nemohl zahnat.
"Smrt…. Ano, je to tak.. zemřeš. Ani nevíš s jakým potěšením se chopím tohoto úkolu. Už ti nemohu strhnout žádné body, ale myslím, že tohle mi bude dělat větší potěšení!" smál se.
"Nevzdám se jen tak lehce!!!"
"A jak se chceš bránit! Nemáš nic, čím by si mě mohl ohrozit…" Harry věděl, že je to pravda, hůlku neměl, a síla na jiná kouzla se vytratila spolu s nadějí.
"Budu milosrdný," u slova milosrdný z jeho úst znělo jízlivě, a bylo doprovázel ho úsměv, který Snapeovu tvář zkřivil do nepopsatelného úšklebku. "bude to rychlé!"Harry sebral síly a pomalým krokem se vydal směrem k němu.
"Milosrdný? Nedělej si ze mě srandu! Když už jsme u tvé dobroty… Co poslední přání?!?" Harry ani nevěděl, co by si mohl přát.. a Snape to věděl.. nebylo nic, co by mu v téhle místnosti mohl splnit. Přátelé byli nenávratně pryč. Harrymu, stejně jako Snapeovi nezbylo naprosto nic. Harry klopýtal k němu, jeho nohy byly těžké, ale dostal se k němu.
Poslední krok již neustál a zhroutil se. Spadl přímo Snapeoi do náručí, který, kupodivu udělal krok směrem k němu a snažil se ho zachytit. Možná to byl jen nechtěný reflex, ale v tu chvíli stál Snape s Harrym v prazvláštním objetí. Harry zvedl hlavu, jeho obličej byl teď jen pár centimetrů od Snapeova. Cítil, jak se jejich dechy mísí. Bylo to velice zvláštní. I když tu stál v objetí s vrahem svých kamarádů, a svým brzkým vrahem, nebylo mu to nepříjemné.
Naopak, v jeho náručí se cítil bezpečně. Zdánlivé bezpečí.
Harry čekal, že se Snape bude snažit oddálit, ale byl na omylu, udělal něco naprosto nečekaného. Než se Harry vzpamatoval, Snapeův jazyk si prorážel cestu jeho ústy. Nebyl to něžný polibek, byl dravý, násilný, jako by si chtěl HArryho násilím podmanit. Ale to nebylo potřeba. Slabost se najednou vytratila a Harry mu polibek vracel. Snape byl iniciativní, jeho ruce začaly pátrat po Harryho těle. Hrubě se pohybovaly a ničily vše co jim přišlo do cesty, kusy potrhaného hábitu splývaly se zbytkem látky, kterou měl Harry ještě na sobě. Vzrušení ze zakázaného se stupňovalo. Snapeova pánev se pomalu začala otírat o Harryho tělo. Zavřené oči obou naznačovaly příjemnost onoho okamžiku. Harrymu unikl tichý sten. Cítil jak se jeho penis vzpřimuje. Slastné pnutí zalévalo jeho spodní část těla. Snape vycítil jeho erekci. Povýšeným posměškem dal najevo, že on je tady pánem hned vzápětí se opět hladově vrhl na jeho ústa.
Harryho boky vycházely krouživým pohybem vstříc, zatímco Snapeova ruka bloudila po celém těle, lehce se oddálil a našel to co hledal. Přejel rukou po celé Harryho délce, ten jen slastně zalomil hlavu dozadu a otevřel ústa, aby mohla hlasitě dát najevo, že se mu to líbí.
Snape chvíli nechal volně ruku položenou na Harryho chloubě, ten se hned začal pohybovat tak, aby dal najevo, že chce víc. Snape se nedal dlouho pobízet a začal pomalu přejížděl po jeho penisu. Začal zrychlovat tempo. Instinktivně vycítil kdy se Harry blíží k vrcholu a přestal. Ozvalo se jen potiché, nesouhlasně zamručení. To už ale Harry pocítil na svých ramenou tlak, Snape ho tlačil na kolena. Poslechl. Klekl si a rozepnul knoflíky na černých kalhotách, které následně sundal ke kotníkům. Přiblížil se ústy. Snapea vzrušoval už jen teplý dech co ucítil. Následně ho však přebilo slastné horko Harryho pusy.
Mrštný jazyk kroužil kolem Snapeova žaludu, přejížděl po celé délce a pak ho Harry opět pohltil a jen jemně sál. Netrvalo dlouho a Snape se udělal. Poklekl k Harrymu a začal ho líbat.
Pomalu, ale jistě ho začal tlačit na chladnou zem. Jakmile se Harryho rozpálené tělo dotklo chladné kamenné podlahy naskočila mu po celém těle husí kůže, trvalo to jen okamžik, než si na chlad a nepohodlí zvykl. To už ale Snape bral jeho nohy a dával si je na ramena a dobýval se do jeho těla. Harry nejprve povolil všechny svaly, aby do něj Snape mohl lépe vklouznout, ale jakmile ho v sobě ucítil opět je zatnul. Snape zasténal a hned začal tvrdě přirážet, jednu ruku přiloženou na Harryho ruce, kterou přišpendlil k zemi, zatímco jeho druhá ruka už zpracovávala Harryho penis. Jejich vzájemné souznění bylo neuvěřitelné, jako by k sobě patřili už odedávna.
Tempo dosahovalo maxima, ozvaly se hlasité steny, jejich ozvěna proplouvala místností. Dvě těla ležící na zemi se vzepjala.
Snape se spokojeně vrátil na kolena a pomalu vstal. Vytáhl kalhoty a zapnul je. Upravil se a sáhl po hůlce. Mířil na ležícího milence. Harry věděl co se má stát, a věděl, že už nic na světě to nedokáže změnit.
"Dobrá strategie PANE PROFESORE!" poslední dvě slova řekl výrazněji
"Avada Kedavra!" Harryho tělo znehybnělo. Byl jedním z mnoha, ale byl zároveň něco víc. Snape se cítil skvěle, dosáhl toho, o co usiloval dlouhá léta, ale zároveň se něco v něm zlomilo, něco se vytratilo spolu s poslední jiskrou, která dříve byla v Harryho očích.
Otočil se a odcházel, zabouchl za sebou dveře, ale nepokračoval, jen se zády opřel o zeď. Co sakra mohl myslet tou strategií? Další a snad už poslední oběť byla mrtvá, to nejdůležitější jméno na svém dlouhém seznamu mohl škrtnout.
"Je konec pane Pottere!!!" S jízlivým úsměvem odcházel.
KONEC
(jo a za chybky se omlouvám)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tvuj blazinek tvuj blazinek | 7. května 2007 v 23:02 | Reagovat

Paráda zlatí... jen toršku dost nenávisti... asi jsi byla hodně naštvaná.. je to tam znát. ale jinak zajímavý.. fakt že jo... =o)

2 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 7. května 2007 v 23:10 | Reagovat

no jelikož je to depresivní a já mám dobrou náladu, nechci si ji kazit a cítit se pak divně, přečtu si to jindy :)))))

3 Idril Idril | Web | 7. května 2007 v 23:17 | Reagovat

no jelikož si Idril chtěla zkazit náladu, tak si to přečetla:). Dosti depresivní...

4 Blanch Blanch | 8. května 2007 v 1:13 | Reagovat

Čekala jsem ten konec, nevím proč, asi proto, že bych byla taky tak zlá...

Ale co musím říct je...to bylo...HŘÍŠNÉ, perverzní, kruté, VZRUŠUJÍCÍ!!! Prostě bomba :))) Naprosto si mi vyrazila dech :)) Je to tak chylné, až je to dokonalé :)

Děkuji ti moc za takový zážitek..vííc, víííc takových děl, prosíííím...máš mě na svědomí :)))

5 Falkira Falkira | E-mail | Web | 8. května 2007 v 15:32 | Reagovat

Uf...no, Falkira měla moc dobrou náladu a všeho moc škodí, tak jsem se vrhla na tuhle povídku. Ano, ten konec jsem trochu čekala a bylo to celé takové temné i jak napsala Blanch...vzrušující. Prostě z toho mám takové smíšené pocity...ale napsané to bylo opravdu hezky. Umíš skvěle vykreslit pocit z nějaké situace. :)

6 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 8. května 2007 v 17:12 | Reagovat

no tak to byla síla! pěkný a hrůzný zároveň Snape je tady opravdu zlý a dobře vystižený, gratuluji, cítím se stejně jako když jsem četla knihu po okamžiku, kdy severus vyřkl Avada Kedavra s hůlkou namířenou na Brumbála! srdce mi buší a mám kolem něj tíseň - ano takhle by měly povídky vypadat. jsem ráda že jsem si to přečetla až dnes! stálo to za to! a ted rychle potřebuje něco veselého!!! nemáte nějaké doporučení na veselou povídku?

7 Iliz Iliz | Web | 8. května 2007 v 17:27 | Reagovat

Smutné:(. Opravdu moc smutné, ale sem zlobivá a Harryho nelituji:). Spíš Severuse:). Bude si muset najít někoho jiného, ale muže si za to sám

8 Beruška Beruška | 8. května 2007 v 18:16 | Reagovat

uhhh, teda ve varovaní bylo že je to dost depresivní, ale ono je to dost smutné  a to nemám moc ráda, ale i tak se mi to líbí.

9 Morgana Ehran Morgana Ehran | E-mail | Web | 8. května 2007 v 18:35 | Reagovat

no páni..  musím priznat, me tpo moc depresivní nepřislo:))) jelikoz já ale takové veci ráda, musím te nesmírne pochválit. jak rekla blanch: kruté, hrisne, perverzni, vzrušujici a já pridávám absolutne nej slash od tebe:)

10 Šmudlinka Šmudlinka | Web | 8. května 2007 v 19:50 | Reagovat

Jééé, jsem ráda, že to na vás nějak zapůsobilo....

Iliz: Harryho mi také není  líto.. a Sevík .. myslím, že ten nebude mít problém si někoho najít.. :-)))

Jinak vám všem moc dííííky.. :-)))

11 Košťátko Košťátko | 14. května 2007 v 15:24 | Reagovat

Ahojky, teda musím říct, že ty povídky jsou čím dál úchylnější a lepší (a teda mojí zvrácenost si ještě vyříkáme:-D) Fakt je to hukot...a kdy bude další???

12 Šmudlinka Šmudlinka | 14. května 2007 v 16:38 | Reagovat

Další, Na to se zeptej Janďaby, záleží to naní.. Ona se ti s tím jistě ráda (či nerada) pochlubí......

Jinak jsem ráda, že se ti to líbilo......

A tvá zvrácenost, no někde se tvé temné já musí projevit ne? Jsem ráda, že je to právě tady

13 blackie blackie | 18. května 2007 v 14:11 | Reagovat

Ty si ale zlá a zvrhlá holka... :( asi s tebou přestanu kamarádit...

Teda nevěděla jsem co v tobě je... je to hukot... ale dost drsný... a dost smutný... a perverzní a nemám slov...

Ty si prostě génius....

14 Ice Ice | E-mail | Web | 10. června 2007 v 15:05 | Reagovat

No, musim říct, že konce tvejch povídek mě vždycky překvapí... a to je dobře :o)

15 Maik Maik | 29. srpna 2007 v 10:28 | Reagovat

Je to naprosto skvělé a ten konec je perfektní.

16 Šmudlinka Šmudlinka | 29. srpna 2007 v 11:54 | Reagovat

Děkuji, jsem ráda že se ti to l íbí, děkuji všem.. :D

17 vinky vinky | 11. listopadu 2007 v 14:05 | Reagovat

Dost dobrý to je, ale ve Snapeově postavě je prostě víc! Kdyby byl jenom takhle zlej, tak by byl nudnej :-) ! Ale díky moc, čtu Tě ráda !!! Pořád jsem zvědavá, co s Tebe ještě vypadne :-))

18 Figotka Figotka | 24. listopadu 2007 v 16:35 | Reagovat

Dobré, velice dobré, jen jsem nepochopila to s tou strategií...

19 Seiyuu Seiyuu | Web | 29. března 2008 v 21:59 | Reagovat

Teda, ta strategie mě trochu mate, ale jinak paráda X_x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.