Trest? - Slash 18+

2. května 2007 v 1:32 | Lucinka |  Trest? - SLASH 18+
Tak jo, napsala jsem další, tedy můj druhý, Slash. Jedná se o PWP. Tak se dobře bavte, snad jsem nebyla až moc zvrhlá :-))))

Páry: SS/LM/HP
Žánr: Slash/PWP
Varování: Povídka je určena osobám Nad 18 let. Vyskytují se zde erotickéscény a sex osob stejného pohlaví.
Venku se setmělo, chodby prochladlého hradu ozařovaly plameny svíček. Harry procházel chodbou ve sklepení. Školní trest, který ho čekal ho nevyvedl z rovnováhy. Nebyl první, a věděl, že rozhodně nebude poslední. Snape, zase Snape. Copak já můžu za to, že nejsem specialista na lektvary?! Ten kotlík vybouchl naprostou náhodou. Je pravda, že kdybych si ten návod přečetl líp, tak se to nemuselo stát. Jeho výraz v tu chvíli, by se dal přirovnat nezkaženému, nevinnému dítěti… (pozn. aut. Ale kdo by mu to sežralJ)
Netrvalo dlouho a stál před dveřmi Snapeových komnat, bylo mu trochu divné, že dveře nejsou úplně dovřené, stačilo do nich lehce strčit. Harry se trochu ostýchal vkročit, ale nakonec se odhodlal. Jeho druhé já v něm hlodalo… ponoukalo ho…. Jdi, jdi…. Snape na tebe čeká…. Jeho rozum mu ale radil trochu něco jiného…. Věděl, že i když jsou dveře otevřené, měl by raději zaklepat. Ale druhé já bylo silnější. Pootevřel dveře, ale když nikdo nepřiskočil… potichu vstoupil dovnitř. Plížil se jako zloděj, který nechce být odhalen. Vypadalo to, jako když v komnatě nikdo není, ale po chvíli byl vyveden z omylu. Uslyšel nějaké zvuky. Přikrčil se ke zdi a pomalu šel k další místnosti. Nebylo překvapením, že tou další místností byla ložnice. Obrovská postel pokrytá černám saténem nebyla prázdná. Na zádech tam ležel Snape.
Harry si nejprve všímal jeho obličeje, který vypadal naprosto jinak než o hodinách. Harry by dokonce řekl, že se usmíval, ale tím si nebyl jist. Jeho zkřivený obličej vypovídal o mnoha věcech, a Harry chtěl přijít na každou z nich.
Stále krčil u jedné ze zdí, ale to mu nijak nebránilo dobře si Snapea prohlédnout. Od jeho obličeje pomalu sjížděl pohledem, přes jeho krk. Viděl krůpěje potu, jak mu stékají po těle. Najednou cítil, jak se v něm vzdouvá mocná vlna… byl to nepopsatelný, dříve nepoznaný pocit. Vzrušení, strach, neuvěřitelné chvění. Pozoroval Snapea, na krku měl naběhlé žíly. Harry očima sjížděl níž. Obličej, krk, bradavky… Harry musel na chvíli zavřít oči. Vzrušení začínalo být nesnesitelné. Očima sestupoval po jeho těle, těsně nad pupíkem začínal lem černé přikrývky. Snape ji mačkal vší silou. Pokrývka se zvedala a zase klesala. Harrymu bylo jasné, že ať už Snapeovi kouří kdokoliv, rozhodně to dělá velice dobře…
Ozval se sten, Snapeův obličej se na chvíli zkřivil mnohem více a následně se uvolnil. Harry se tiskl ke zdi , ale stále bedlivě pozoroval dění na posteli. Z pod pokrývky začala vylézat hlava, Snapeovy ruce ji obemkly a snažily se ji zatlačit zpět, ale nedařilo se. Hlava vylezla úplně, světlé vlasy, dlouhé, byly jemně rozcuchané. Harry se zarazil, když uviděl komu hlava i zbytek těla patří. Malfoy?Lucius Malfoy?
Harryho touha překvapivě ještě vzrostla. Už se to nedalo vydržet, Harry neodolal a pravou ruku se začal sám masírovat. Na posteli se však zatím projevila nespoutaná vášeň. Malfoy si razil cestu drsnými polibky od Snapeova pupíku až k jeho ústům a začal je dráždivě sát a kousat. Jeho hbitý jazyk kroužil po Snapeových rtech, jako by neměl nastat další den.
Snape ale nedokázal být dlouho nečinný, převalil Malfoye na záda a přitiskl se na něj. Byl znovu připraven. Rukou zajel Malfoyovi mezi nohy a začal se činit, pomalé tempo střídaly rychlejší a dychtivější pohyby. Ústy zatím dráždil bradavky, jemně do nich kousal, po každém kousnutí následoval polibek. Jazykem kroužil kolem dokola. Malfoyovi unikl tichý sten.
Snapeova druhá ruka vězela v dlouhých vlasech, a jakmile uslyšel důkaz slasti, chytil jeho vlasy do hrsti a lehce je přitáhl. Malfoy zaklonil slastně hlavu a zasténal mnohem hlasitěji. Snape přidával na intenzitě dokud nevystříkla ta životodárná tekutina, ještě ho chvíli masíroval, ale při tom se na něj namáčkl a pomalu se pohyboval.
Malfoy klesl na postel. Snape ho ale nenechal ani na chvíli vydechnout. Vzal jeho nohy a dal si je přes ramena a svým ztuhlým penisem hledal vchod do Malfoyova těla, ten se vzpamatoval a sám ho navedl. Snape do něj pomalu zajížděl, jako kdyby chtěl druhou osobu mučit, pak ale začal přirážet, nejprve pomalu, Malfoy mu začal vycházet vstříc, sám si rukou přejížděl po penisu. Tempo se pomalu, ale jistě zrychlovalo.
Harry stál ve stínu u zdi nikým nezpozorován, jeho hábit byl vytažený a kalhoty pod ním naopak stažené. Byl už jen kousek od vyvrcholení, slyšel vzdychání, a to ho dráždilo snad mnohem více, než samotný pohled na dvě těla, která se proplétala ve stejném rytmu, dokonale si přizvukovala.
Najednou vše utichlo. Dvě těla na posteli byla propnutá v dokonalé milostné křeči, oba dva se udělali ve stejnou chvíli, zhroutili se na sebe, Snape sundal Malfoyovy nohy ze svých ramen a klidně se na něj položil.
Harry si ani nevšiml, že milostný akt na posteli byl u konce, sám si ještě horečně přejížděl rukou po své chloubě. Najednou se jeho tělem začala šířit neuvěřitelná slast. Euforií otupený mozek přestal ovládat tělo. Z Harryho úst vyšel zvuk… hlasitý zvuk, zasténal tak nahlas, že se to nedalo přeslechnout. I přes únavu Snape a Malfoy slyšeli zvuk, který se ozýval od zdí z vedlejší místnosti. Snape unaveně sáhl po hůlce.
"Lumos!" Z na hrotu hůlky se vytvořilo oslepující světlo, které ozářilo celou místnost. Harry byl odhalen
***
Oba dva muži vypadali naprosto klidně, dívali se směrem k Harrymu. Viděli chlapce napůl svlečeného, jak v ruce drží svůj ztopořený penis. Harry tam stál naprosto ochromený, jakmile se probral z milostné euforie, čekalo ho překvapení v podobě dvou mužů, kteří na něj zírali.
"Já.. já .. pardon.. já se omluvám, nechtěl jsem vás rušit."
"Pane Pottere, když jste nechtěl rušit, tak co tu tedy děláte?!" zavrčel Snape
"Já, přišel jsem na školní trest, ale no… "
"Mlčte sakra už.. Strhávám nebelvíru 50 bodů, a jestli o tomhle někde ceknete-"
"Ne, pane, já budu mlčet."
"To bych ti radil ty spratku."Malfoy se neovládl.
"Zítra budete čekat před kabinetem, školní trest vás samozřejmě nemine. V sedm hodin!"
"Ale pane profesore to je přece poslední zápas ve famfrpálu!! To přeci nejde!"
"Pane Pottere, vy mě chcete poučovat co jde a co nejde? Dalších deset bodů dolů!"
"Pane profesore, to bych si nedovolil, ale ten famfrpál-"
"Ovšem, je tu jiná možnost." Snape vstal z postele a přikročil k Harrymu. Byl stále nahý, ani se neobtěžoval vzít si nějaký župan. Přikročil k Harrymu a rukou se dotkl jeho ochabujícího přirození. To se jako na povel znovu napřímilo. Snape se ušklíbl. Vzal Harryho za límec a táhl ho k posteli, kterou stále okupoval Malfoy. Shodil Harryho na postel a naklonil se k němu, stáhl mu kalhoty, které i tak měl na půl žerdi. Nohou se mu vklínil mezi nohy.
Malfoy využil situace a sundal Harrymu hábit, i zbytek oblečení, které na něm ještě zbývalo. Harry se nezmohl na žádný odpor, možná ani odporovat nechtěl. Jejich doteky ho vzrušovaly, cítil jak se mu všechna krev nahrnula do penisu. Snape Harryho otočil, ten pochopil, že má jít na všechny čtyři a poslušně udělal, to co měl. Snape ho chvíli jenom laskal po těle polibky. Od šíje, přejížděl po páteři a jel níže.
"Prosím! Já to chci…" žadonil Harry. Touha, která ho spalovala ho začínala pomalu stravovat.
Snape se nedal dlouho prosit, naslinil si prsty a pomalu se dobýval do Harryho těla. Malfoy si mezi tím klekl a nabídl svůj úd Harryho ústům. Jakmile Malfoy ucítil teplo jeho úst a hbitost jeho jazyku, zasténal. Jeho ruce se zarývaly do Harryho zad.
Harry se nachvíli zastavil, když do něj Snape hrubě vstoupil, dal nohy více k sobě a stísnil tak ještě svůj otvor lásky. Snape přejížděl po Harryho chloubě. Jedna vlna slasti následovala další a další…
Harry padl vyčerpáním. Jeho rozpálené tělo se ochladilo o satén, na který dolehl. Snape s Malfoyem si věnovali vzájemný pohled.
"Nevěřil jsem, že ten tvůj plán vyjde." Zašeptal Malfoy.
Konec
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 2. května 2007 v 13:04 | Reagovat

Wow naprosto super,jen tak dál=))

2 Morgana  Ehran Morgana Ehran | E-mail | Web | 2. května 2007 v 14:22 | Reagovat

no wow..nemám slov.

3 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 14:22 | Reagovat

kuju :-)

4 Falkira Falkira | E-mail | Web | 2. května 2007 v 15:41 | Reagovat

Jo, talent se pozná. :))) I nápad super. :D Prostě...Ááááách :)))

5 Blanch Blanch | 2. května 2007 v 16:32 | Reagovat

Kruté!

To bylo první slovo, co mě napadlo :)))

Je to bezvadné a ten konec...málem jsem padla do kolen, super, tenhle žánr ti strašně sedí... piš ho a máš jistotu, že tě budu pravidelně číst :)

6 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 16:38 | Reagovat

Blanch, to je super..... samo, že budu psát, zatím mě to fakt baví

7 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 2. května 2007 v 18:34 | Reagovat

šmudlinka: máš bezvadné obrázky na zvrhlících, kdes to sehnala? hlavně ty 18+, ty jsou hustý, jak tam sevi kouří ehm nevím koho...

8 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 18:58 | Reagovat

Ajví: hele, včera jsem jen tak brouzdala po googlu, asi tak 3 hodiny.:-))). no a narazila jsem na to.... fakt bomba... tak jsem si řekla, že je to na zvrhlíky jako dělaný.. :-))) Jenže i kdyby si mě zabila tak si nevybavim kde to bylo. No  ono tam stejně nic lepšího nebylo.. tohle byly ty nej kousky... ale podívám se do oblíbenejch složek, třeba jsem to tam hodila ani o tom nevim :-))))

9 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 18:59 | Reagovat

jo a ve většině případu kouří Harryho (i když ta podoba je někdy sporná)

10 Blanch Blanch | 2. května 2007 v 19:04 | Reagovat

Taky bych o pár hezkých kouscích věděla :))) Mám svoji oblíbenou stránku na tyhle obrázky :)

11 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 19:07 | Reagovat

jo? no to se pochlub.... teda pokud to není tajné.... :-)

12 Blanch Blanch | 2. května 2007 v 21:32 | Reagovat

Musím zase pohledat v odkazech, mám už v těch oblíbených dost velký bordel...

Jenže..pokud chceš vidět ty perverzní fotky, musíš být regnutá a majitelé stránky ti musí dát přístupové heslo k těm obrázkům... jinak je to teda slash a není to smaozřejmě v češtině...

Zítra ten link pohledám.

13 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 21:34 | Reagovat

Blanch, děkuju......

14 tvuj blazinek tvuj blazinek | 2. května 2007 v 22:37 | Reagovat

Vauu.. Kočí.. tak tohle je fakt mazec... Kde se to v tobě bere?! To netušim. jen tak dál a budu tu furt.. Ale nikomu to nezikej.. to by nebylo dobry... :D:D:D:D Fakt ti tohle jde...

15 ivik.bublik ivik.bublik | 2. května 2007 v 22:38 | Reagovat

nový díl Dědictví rodiny Potterů

16 Šmudlinka Šmudlinka | 2. května 2007 v 22:46 | Reagovat

ty můj blázínku.. děkuji ti za koment... od tebe mě to těší, protože vím, jaká byla tvá první reakce..... a když se to líbí tobě!!! no já jsem spokojená :-)

Ajví: no už jsem ji zdolala, a musím říct, že tohle je zatím ta nejlepší kapitola.. začíná se to rozjíždět.. bomba!!!!

17 ivik.bublik ivik.bublik | 3. května 2007 v 6:57 | Reagovat

to jo :)) a jedeme z kopce :)))

18 Šmudlinka Šmudlinka | 3. května 2007 v 9:28 | Reagovat

Nabíráme rychlost... už se těším na další Kapču!!!!

19 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 3. května 2007 v 12:54 | Reagovat

ty jo konečně jsem si to přečetla! super a ta poslední věta :)))) to mě dostalo

20 Jean Jean | 3. května 2007 v 13:55 | Reagovat

To je super slashovky sem nikdy ráda neměla ale je vidět že stojí za to.

21 ivik.bublik ivik.bublik | 5. května 2007 v 21:00 | Reagovat

Nové Dítě na objednávku na světě :)))

22 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 6. května 2007 v 20:56 | Reagovat

Nové Zakázané ovoce na světě

23 ivik.bublik ivik.bublik | Web | 7. května 2007 v 19:31 | Reagovat

Nové Dědictví rodiny Potterů

24 Šmudlinka Šmudlinka | Web | 7. května 2007 v 20:01 | Reagovat

jj šla jsem neprve na tvůj blog a pořádně jsem se začetla, teď sice nemám moc času, ale dědictví si nemohu nechat ujít.. :-)

25 jesica jesica | 4. srpna 2007 v 11:51 | Reagovat

Teda ten konec mně dostal málem sem spadla ze židle ale tím nemyslím že se mi to nelíbilo naopak je to fakt svelíííííííííííííííííí a jěště jednou skvělíííííííííííííííííííííí.

26 Maik Maik | 29. srpna 2007 v 10:04 | Reagovat

Šmudlinko, je to skvěle napsané a je to moje oblíbená trojka.

27 miki miki | 19. října 2007 v 23:52 | Reagovat

tak to bylo super...!

28 vinky vinky | 11. listopadu 2007 v 13:54 | Reagovat

No ty seš drsoňka! Ale Tvých povídek mě vždycky totálně dostane!

29 Figotka Figotka | 24. listopadu 2007 v 16:21 | Reagovat

Mno... mno... jak se vyjádřit... prostě paráda! Máš to skvělý... hlavně ta poslední věta...

30 BlackBeauty BlackBeauty | 20. března 2008 v 10:25 | Reagovat

Ow....tak tohle je taky upe sqělý...a ta poslední věta nemá chybu...xD

31 Seiyuu Seiyuu | Web | 29. března 2008 v 21:52 | Reagovat

Omg...další úchylný konec...Asi budu pravidelným návštěvníkem. Hlavně, jestli budeš ještě přidávat slashe X_x

32 Katie Katie | 24. listopadu 2011 v 13:51 | Reagovat

Moc pěkně napsané, super příběh, máš talent, holka! Paráda! :) ♥

33 °°° °°° | 16. prosince 2014 v 5:10 | Reagovat

Héj :-D Nemůžu si pomoct, ale "první", co mě napadlo - Harryho otvor lásky musel být po té akci poněkud "na hadry" a zakrvácený satén na vyhození :-D

34 dettman dettman | Web | 9. září 2016 v 7:05 | Reagovat

online pujcka pred výplatou židlochovice :-D

35 WaclawM WaclawM | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:04 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na smudlinka.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

36 WaclawJ WaclawJ | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 12:55 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

37 Caseywen Caseywen | E-mail | Web | 22. září 2017 v 16:48 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!..</a>

38 SusanRag SusanRag | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 22:50 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/>Aliexpress</a> is Great sale now...

.

39 Smithk811 Smithk811 | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 7:16 | Reagovat

hi! , Everyone loves a persons writing quite definitely! promote many of us keep up a correspondence more info on your own document for Yahoo? I need a pro for this dwelling to unravel this dilemma. Could be that is definitely a person! Looking forward to search an individual. ecedcdaaddcbkeek

40 Pharmg476 Pharmg476 | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 0:26 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">viagra from india</a>

41 Pharmf748 Pharmf748 | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 6:19 | Reagovat

Hello! viagra india generic http://via3indian.com/#4.html

42 Pharmc498 Pharmc498 | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 6:20 | Reagovat

Hello!

43 Juliezbof Juliezbof | E-mail | 22. ledna 2018 v 2:31 | Reagovat

Is this website alive?
Or....NOT?!

Thanks.

I Need XEvil.
XEvil 4.0 can break Google ReCaptcha-2!

44 lanaag60 lanaag60 | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 5:10 | Reagovat

Study my altered devise
http://thick.feed.hotblog.top/?post-mercedes
jilbab porn malasia piss porn streams porn video sales extreme porn big insertions forum young y porn

45 brendakk4 brendakk4 | E-mail | Web | 1. února 2018 v 13:22 | Reagovat

Free porn pictures    
http://fitness.sexblog.pw/?pictures.blanca
   erotic games pc erotic text messages erotic camera erotic epub

46 FishingEurek4c0m FishingEurek4c0m | E-mail | Web | 2. února 2018 v 16:43 | Reagovat

Shop for all your fishing gear needs at http://www.FishingEureka.com/ ;
Featuring rods, reels, bait & tackle, tools and supplies for saltwater, freshwater, ice & fly-fishing.
FREE Shipping Worldwide! (No Minimum Orders!)

47 Jaclyncok Jaclyncok | E-mail | Web | 3. února 2018 v 14:26 | Reagovat

can any post on a personal blog (with disclaimer that it is his personal view) be used by any brand for filing a case against an individual for 'brand tarnishing' etc?.

48 bretteq16 bretteq16 | E-mail | Web | 5. února 2018 v 19:03 | Reagovat

After my new project
http://bbw.date.erolove.in/?profile.alina
  site sms registration us best dating sites online social community london dating site datingsite gratis

49 AnthonyTathe AnthonyTathe | E-mail | 6. února 2018 v 15:02 | Reagovat

The entire microchip features big influence regardless whether you will reap the rewards or maybe non-winner throughout texas holdem video media. The manner wherein you within the fretting hand is in addition of worth, then again, it is the micro-chip commonly known as a new RNG (Non linear Phone number Turbine) providing the requirements for the person to modify all the creative have or else botch the chance. To clarify, think of the video poker web coffee machine being Computer. It`d be advisable to complete simply because that maybe what it's. Find the computer system you use both at home and your place of work. It`s developed to function specific activities. The particular computer possibly, nevertheless it really will take commands if you want to job. That's the reason you install application. In just classified aspects, near to will be enough everything you could obtain. Posts you procedure, give it time to operated, after which you can begin the process still another not having disturbing particles the upfront at least one. Say you decided to produce right up written, development transports the suitable important information to prints gps, soon after is constantly perform the job. Development does not have to hold back until all of the printer is done, precisely the same way of thinking on the video poker fixture. The computer can be developed to produce each individual feasible poker poker hand, persistently. Professionals recognize in seconds or perhaps a days. Development are operating in nanoseconds. Inside the time it will need so that you can request a pass, near to could have passed over each likely line-up 100 amount of times.

http://www.milleniagrowers.com/basic-facts-with-reference-to-recommended-cyber/

50 gracetc2 gracetc2 | E-mail | Web | 26. února 2018 v 20:49 | Reagovat

New naked pictures  
http://sextoys.porndairy.in/?makaila
  erotic star erotic ghost erotic stuff the life erotic ebook erotic

51 shirleyre4 shirleyre4 | E-mail | Web | 1. března 2018 v 5:11 | Reagovat

Alluring self shots    
http://amateur.adultnet.in/?front.bria
  hardcore oma porno england nude cartoons red milf monster of cock episode micah

52 samuelgb3 samuelgb3 | E-mail | Web | 3. března 2018 v 5:07 | Reagovat

My new website is super!
android apps instalieren adult esx chat live play store apps game download google play services atualizado apk apps whats apps
http://apps.android.telrock.org/?epoch.annika
all mobile android phone an app to download games android games rpg nature live wallpapers android free download any videos download

53 pauletteic69 pauletteic69 | E-mail | Web | 5. března 2018 v 18:13 | Reagovat

Started up to date spider's web predict
http://solo.dildo.erolove.top/?post.monique
goosebumps porn free ebony porn pictures interracial porn rubbing stop time porn free sexy muscle babes porn

54 ElenaGolunovaOfficial ElenaGolunovaOfficial | E-mail | Web | Úterý v 5:55 | Reagovat

Все желающие, заходите к нам на официальный сайт сайт https://golunova-elena.ru/ Елены Голуновой.

Добро пожаловать на официальный сайт Елены Голуновой.

Тут вы сможете задать любой волнующий Вас вопрос сильнейшему экстрасенсу 13 битвы экстрасенсов.
Официальный сайт Елены Голуновой

Здравствуйте! Меня зовут Елена Голунова, я приветствую Вас на своем официальном сайте! Здесь Вы найдете информацию обо мне и фотографии, а так же через мой сайт вы сможете задать мне вопрос пройдя тест.

Я урожанка Новосибирска и мне 43 года, экстросенсорикой я занимаюсь очень давно в основном черная магия меня интересует которая не менее эффективна чем белая магия.

У меня трое сыновей, Влад который Кадони 25-и лет, до него Виктор Голунов и средний сын Дмитрий которому 15 лет и он уже обладает способностями.

Наш сайт  https://golunova-elena.ru/

55 Mecenat Mecenat | E-mail | Úterý v 15:47 | Reagovat

Free distribution of SibCoin crypto currency for 100 dollars to everyone!
Send your SibCoin number to your wallet and you will receive a crypto currency for free!

Бесплатная раздача криптовалюты SibCoin на 100 долларов каждому желающему!
Присылайте свой номер SibCoin кошелька и получите криптовалюту совершенно бесплатно!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.