Trest? - Slash 18+

2. května 2007 v 1:32 | Lucinka |  Trest? - SLASH 18+
Tak jo, napsala jsem další, tedy můj druhý, Slash. Jedná se o PWP. Tak se dobře bavte, snad jsem nebyla až moc zvrhlá :-))))

Páry: SS/LM/HP
Žánr: Slash/PWP
Varování: Povídka je určena osobám Nad 18 let. Vyskytují se zde erotickéscény a sex osob stejného pohlaví.
Venku se setmělo, chodby prochladlého hradu ozařovaly plameny svíček. Harry procházel chodbou ve sklepení. Školní trest, který ho čekal ho nevyvedl z rovnováhy. Nebyl první, a věděl, že rozhodně nebude poslední. Snape, zase Snape. Copak já můžu za to, že nejsem specialista na lektvary?! Ten kotlík vybouchl naprostou náhodou. Je pravda, že kdybych si ten návod přečetl líp, tak se to nemuselo stát. Jeho výraz v tu chvíli, by se dal přirovnat nezkaženému, nevinnému dítěti… (pozn. aut. Ale kdo by mu to sežralJ)
Netrvalo dlouho a stál před dveřmi Snapeových komnat, bylo mu trochu divné, že dveře nejsou úplně dovřené, stačilo do nich lehce strčit. Harry se trochu ostýchal vkročit, ale nakonec se odhodlal. Jeho druhé já v něm hlodalo… ponoukalo ho…. Jdi, jdi…. Snape na tebe čeká…. Jeho rozum mu ale radil trochu něco jiného…. Věděl, že i když jsou dveře otevřené, měl by raději zaklepat. Ale druhé já bylo silnější. Pootevřel dveře, ale když nikdo nepřiskočil… potichu vstoupil dovnitř. Plížil se jako zloděj, který nechce být odhalen. Vypadalo to, jako když v komnatě nikdo není, ale po chvíli byl vyveden z omylu. Uslyšel nějaké zvuky. Přikrčil se ke zdi a pomalu šel k další místnosti. Nebylo překvapením, že tou další místností byla ložnice. Obrovská postel pokrytá černám saténem nebyla prázdná. Na zádech tam ležel Snape.
Harry si nejprve všímal jeho obličeje, který vypadal naprosto jinak než o hodinách. Harry by dokonce řekl, že se usmíval, ale tím si nebyl jist. Jeho zkřivený obličej vypovídal o mnoha věcech, a Harry chtěl přijít na každou z nich.
Stále krčil u jedné ze zdí, ale to mu nijak nebránilo dobře si Snapea prohlédnout. Od jeho obličeje pomalu sjížděl pohledem, přes jeho krk. Viděl krůpěje potu, jak mu stékají po těle. Najednou cítil, jak se v něm vzdouvá mocná vlna… byl to nepopsatelný, dříve nepoznaný pocit. Vzrušení, strach, neuvěřitelné chvění. Pozoroval Snapea, na krku měl naběhlé žíly. Harry očima sjížděl níž. Obličej, krk, bradavky… Harry musel na chvíli zavřít oči. Vzrušení začínalo být nesnesitelné. Očima sestupoval po jeho těle, těsně nad pupíkem začínal lem černé přikrývky. Snape ji mačkal vší silou. Pokrývka se zvedala a zase klesala. Harrymu bylo jasné, že ať už Snapeovi kouří kdokoliv, rozhodně to dělá velice dobře…
Ozval se sten, Snapeův obličej se na chvíli zkřivil mnohem více a následně se uvolnil. Harry se tiskl ke zdi , ale stále bedlivě pozoroval dění na posteli. Z pod pokrývky začala vylézat hlava, Snapeovy ruce ji obemkly a snažily se ji zatlačit zpět, ale nedařilo se. Hlava vylezla úplně, světlé vlasy, dlouhé, byly jemně rozcuchané. Harry se zarazil, když uviděl komu hlava i zbytek těla patří. Malfoy?Lucius Malfoy?
Harryho touha překvapivě ještě vzrostla. Už se to nedalo vydržet, Harry neodolal a pravou ruku se začal sám masírovat. Na posteli se však zatím projevila nespoutaná vášeň. Malfoy si razil cestu drsnými polibky od Snapeova pupíku až k jeho ústům a začal je dráždivě sát a kousat. Jeho hbitý jazyk kroužil po Snapeových rtech, jako by neměl nastat další den.
Snape ale nedokázal být dlouho nečinný, převalil Malfoye na záda a přitiskl se na něj. Byl znovu připraven. Rukou zajel Malfoyovi mezi nohy a začal se činit, pomalé tempo střídaly rychlejší a dychtivější pohyby. Ústy zatím dráždil bradavky, jemně do nich kousal, po každém kousnutí následoval polibek. Jazykem kroužil kolem dokola. Malfoyovi unikl tichý sten.
Snapeova druhá ruka vězela v dlouhých vlasech, a jakmile uslyšel důkaz slasti, chytil jeho vlasy do hrsti a lehce je přitáhl. Malfoy zaklonil slastně hlavu a zasténal mnohem hlasitěji. Snape přidával na intenzitě dokud nevystříkla ta životodárná tekutina, ještě ho chvíli masíroval, ale při tom se na něj namáčkl a pomalu se pohyboval.
Malfoy klesl na postel. Snape ho ale nenechal ani na chvíli vydechnout. Vzal jeho nohy a dal si je přes ramena a svým ztuhlým penisem hledal vchod do Malfoyova těla, ten se vzpamatoval a sám ho navedl. Snape do něj pomalu zajížděl, jako kdyby chtěl druhou osobu mučit, pak ale začal přirážet, nejprve pomalu, Malfoy mu začal vycházet vstříc, sám si rukou přejížděl po penisu. Tempo se pomalu, ale jistě zrychlovalo.
Harry stál ve stínu u zdi nikým nezpozorován, jeho hábit byl vytažený a kalhoty pod ním naopak stažené. Byl už jen kousek od vyvrcholení, slyšel vzdychání, a to ho dráždilo snad mnohem více, než samotný pohled na dvě těla, která se proplétala ve stejném rytmu, dokonale si přizvukovala.
Najednou vše utichlo. Dvě těla na posteli byla propnutá v dokonalé milostné křeči, oba dva se udělali ve stejnou chvíli, zhroutili se na sebe, Snape sundal Malfoyovy nohy ze svých ramen a klidně se na něj položil.
Harry si ani nevšiml, že milostný akt na posteli byl u konce, sám si ještě horečně přejížděl rukou po své chloubě. Najednou se jeho tělem začala šířit neuvěřitelná slast. Euforií otupený mozek přestal ovládat tělo. Z Harryho úst vyšel zvuk… hlasitý zvuk, zasténal tak nahlas, že se to nedalo přeslechnout. I přes únavu Snape a Malfoy slyšeli zvuk, který se ozýval od zdí z vedlejší místnosti. Snape unaveně sáhl po hůlce.
"Lumos!" Z na hrotu hůlky se vytvořilo oslepující světlo, které ozářilo celou místnost. Harry byl odhalen
***
Oba dva muži vypadali naprosto klidně, dívali se směrem k Harrymu. Viděli chlapce napůl svlečeného, jak v ruce drží svůj ztopořený penis. Harry tam stál naprosto ochromený, jakmile se probral z milostné euforie, čekalo ho překvapení v podobě dvou mužů, kteří na něj zírali.
"Já.. já .. pardon.. já se omluvám, nechtěl jsem vás rušit."
"Pane Pottere, když jste nechtěl rušit, tak co tu tedy děláte?!" zavrčel Snape
"Já, přišel jsem na školní trest, ale no… "
"Mlčte sakra už.. Strhávám nebelvíru 50 bodů, a jestli o tomhle někde ceknete-"
"Ne, pane, já budu mlčet."
"To bych ti radil ty spratku."Malfoy se neovládl.
"Zítra budete čekat před kabinetem, školní trest vás samozřejmě nemine. V sedm hodin!"
"Ale pane profesore to je přece poslední zápas ve famfrpálu!! To přeci nejde!"
"Pane Pottere, vy mě chcete poučovat co jde a co nejde? Dalších deset bodů dolů!"
"Pane profesore, to bych si nedovolil, ale ten famfrpál-"
"Ovšem, je tu jiná možnost." Snape vstal z postele a přikročil k Harrymu. Byl stále nahý, ani se neobtěžoval vzít si nějaký župan. Přikročil k Harrymu a rukou se dotkl jeho ochabujícího přirození. To se jako na povel znovu napřímilo. Snape se ušklíbl. Vzal Harryho za límec a táhl ho k posteli, kterou stále okupoval Malfoy. Shodil Harryho na postel a naklonil se k němu, stáhl mu kalhoty, které i tak měl na půl žerdi. Nohou se mu vklínil mezi nohy.
Malfoy využil situace a sundal Harrymu hábit, i zbytek oblečení, které na něm ještě zbývalo. Harry se nezmohl na žádný odpor, možná ani odporovat nechtěl. Jejich doteky ho vzrušovaly, cítil jak se mu všechna krev nahrnula do penisu. Snape Harryho otočil, ten pochopil, že má jít na všechny čtyři a poslušně udělal, to co měl. Snape ho chvíli jenom laskal po těle polibky. Od šíje, přejížděl po páteři a jel níže.
"Prosím! Já to chci…" žadonil Harry. Touha, která ho spalovala ho začínala pomalu stravovat.
Snape se nedal dlouho prosit, naslinil si prsty a pomalu se dobýval do Harryho těla. Malfoy si mezi tím klekl a nabídl svůj úd Harryho ústům. Jakmile Malfoy ucítil teplo jeho úst a hbitost jeho jazyku, zasténal. Jeho ruce se zarývaly do Harryho zad.
Harry se nachvíli zastavil, když do něj Snape hrubě vstoupil, dal nohy více k sobě a stísnil tak ještě svůj otvor lásky. Snape přejížděl po Harryho chloubě. Jedna vlna slasti následovala další a další…
Harry padl vyčerpáním. Jeho rozpálené tělo se ochladilo o satén, na který dolehl. Snape s Malfoyem si věnovali vzájemný pohled.
"Nevěřil jsem, že ten tvůj plán vyjde." Zašeptal Malfoy.
Konec
 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (126)
Zobrazit starší komentáře

101 shellysv4 shellysv4 | E-mail | Web | 11. července 2018 v 18:38 | Reagovat

Original work
android antivirus software build app free hottest apps for android smartphones 2015 mp3 download android best app
http://apps.android.telrock.org/?post.andrea
downloading for free video sexy video sexy video sexy free role playing games hindi sexy girl download best android adult games free download

102 Stephendem Stephendem | E-mail | Web | 12. července 2018 v 3:01 | Reagovat

http://1541.ru Заработок без обяз. ежемесячных покупок, без вложений. Можно вообще без приглашений на единственном в мир продукте для восстановления там, где медицина бессильна. Это Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 3-6 раз. Не МЛМ

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Health and Work Home. Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) from Get Your Boom ( d-r Eskeland Norway) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. In Russian http://1541.ru    English register or Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox  contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

103 armandobb1 armandobb1 | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:15 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://fitness.sexblog.pw/?anaya
  meaning of erotic adult movies sexfilm erotic audio book erotic body painting

104 KevinItefe KevinItefe | E-mail | Web | 15. července 2018 v 12:14 | Reagovat

Доброго дня
Я федор, и я хочу рассказать вам информацию о сайте http://www.professional-trafik.ru.
Сайт - то место где вы можете оформить заказа на раскрутку группы в вк для сайта .
На рассмотрение предоставляется трафик высокого уровня, который распознается современными системами статистики.
Наши клики преднозначенны для повышения дохода в системах контекстной рекламы РСЯ.
Надеемся, вы найдете  полезный функционал, у нас на  портале .

<a href=https://professional-trafik.ru/genre/bank/>заказать траффик на сайт Читать подробнее ...</a>

105 caitlindf3 caitlindf3 | E-mail | Web | 17. července 2018 v 12:05 | Reagovat

My self-controlled protrude:
http://jodie.go.telrock.net

106 veronicawy69 veronicawy69 | E-mail | Web | 18. července 2018 v 0:20 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://gayfiles.xblog.in/?info-axel
  gay tv shows gay life gay pontiac gay themed films gold-gay.com

107 esterxw18 esterxw18 | E-mail | Web | 18. července 2018 v 13:13 | Reagovat

Sissy tales blog
   viral definition signs an older man is interested sex pictures of male and female  
http://sissy.adultnet.in/?read.kara
  free gay cocks harley mufflers womens bohemian clothing siissy training rules femdom hypno gay men having women with women sissy tease and denial

108 MorrisTut MorrisTut | E-mail | 19. července 2018 v 1:32 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! The best remedy for aging AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 8 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

109 noellezq60 noellezq60 | E-mail | Web | 20. července 2018 v 20:10 | Reagovat

Started new spider's web throw
http://interracial.dating.xblog.in/?post.alycia
  meeting someone online mormon genealogy site uk chinese dating phone chat no strings sex contacts

110 Israfaceisoms Israfaceisoms | E-mail | Web | 22. července 2018 v 18:00 | Reagovat

Израиль и израильтяне со всего мира собираются тут

Мечтаете об уникальном знакомстве? Пытаетесь начать новую жизнь и отношения на волне « Израиль мужчины и женщины »? Тогда почему бы не попробовать уникальную возможность знакомства в Израиле, где всегда тепло, вкусно и весело!
Евреи и еврейские девушки стали гордостью Израиля! Испокон веков еврейские женщины, молодые еврейки и еврейские мужчины славились своей красотой и харизмой. Поэтому вам не нужно регистрироваться на множестве сайтов, чтобы найти себе мужчину Израиля! Специально для вас мы создали уникальную площадку для знакомства в Израиле! Красивейшие женщины и мужчины Израиля, богатые иудеи и заводные еврейские парни – все собраны в одном месте!
Универсальность и комфорт использования, а главное высокая технологичность и подбор замечательные знакомства в Израиле – все это объединяется в нашем детище - « Еврейская социальная сеть IsraFace Com ». Мы рады видеть каждого из вас, присоединяйтесь! http://israface.com

111 MikeBop MikeBop | E-mail | Web | 23. července 2018 v 5:33 | Reagovat

301 Moved Permanently
<a href=https://prostitutkipitera.pw>Click here...</a>

112 gregoryuz4 gregoryuz4 | E-mail | Web | 24. července 2018 v 4:38 | Reagovat

Proposal page moved:
http://margo.projects.telrock.org

113 brendavw4 brendavw4 | E-mail | Web | 26. července 2018 v 2:55 | Reagovat

New photo blog
http://sexypic.erolove.in/?entry-yvonne
nametone jonas hardcore photos of kitchen cabinets painted black download video porno arab bad ass bikes stolen sex

114 Thomasres Thomasres | E-mail | 26. července 2018 v 13:15 | Reagovat

Hеllo! I'll tеll уоu mу mеthоd with аll the dеtails, as I stаrtеd еаrning in the Intеrnеt from $ 3,500 рer daу with thе hеlp of sociаl nеtwоrks rеddit and twitter. In this vidео you will find morе detailed informаtiоn and alsо sеe hоw mаny milliоns have еаrned thоse whо havе beеn wоrking fоr a yеаr using my methоd. I speсificаlly mаde а vidео in this cарaсity. After buуing my methоd, you will understаnd why: http://wikimapia.org/external_link?url=https://vk.cc/8jfmy3

115 Lizziepem Lizziepem | E-mail | Web | 26. července 2018 v 23:52 | Reagovat

online casino
<a href=http://playcasinoonline24.com/>kasino</a>
<a href="http://playcasinoonline24.com/">online casino gambling</a>
best online casino

116 komok97ovevY komok97ovevY | E-mail | Web | 30. července 2018 v 7:11 | Reagovat

Добро Пожаловать на новый, обновленный ТОР4.РУ - [url]https://t0r4.tk/[/url]
tor4.ru - здесь о культуре потребления и вся правда о наркотиках!

117 Robertasymn Robertasymn | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 10:00 | Reagovat

http://informportal.goodsol11.tmweb.ru/forum/user/30023/

Продаем Вам декоративные бетонные заборы которые будут служить для вас 40 лет а то и больше. Все работы можем исполнить самостоятельно без переплат и потери времени. После оформления заказа Ваш забор будет установлен в вашем доме уже спустя 15 дней. Без дополнительных взносов и не указных ранее платежей, что обсудили - общая стоимость будет без изменений. Данные обещания обеспечиваю стажем деятельности с 2005 года, с этого периода мы только растем благодаря положительным рекомендациям наших клиентов.

118 MorrisTut MorrisTut | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 12:13 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

119 Alexcok Alexcok | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 16:04 | Reagovat

If you demand a expert locksmith in San Diego or within reach areas, don’t jib to afflict the website of The San Diego Locksmith collaborate - https://help-locksmith.com/ - locksmith san diego!

Check the office of The San Diego Locksmith SD – the list of all supported San Diego zip codes!
https://help-locksmith.com/category/view-all-zip-codes/ - locksmith Zip Codes

The San Diego Locksmith Team – The Most Predictable Locksmith Services At Your Management!
It’s hard to delineate despair when you can’t uncovered a door of your car or apartment. Also you may take sweaty when the cipher from a safe flies in of your bias or you have bewildered the keys. Another celebrated percipience of an inability to unlock the auto’s or theatre’ doors is a jammed lock. In all these situations you requisite to unlock your oddity in San Diego. That is when The http://help-locksmith.com/ - San Diego Locksmith Troupe’s services can be handy.

Check into the plain era of https://help-locksmith.com/ - locksmith san diego to comprehend the details about the price, schedules, locations and services offered on the experts from The San Diego Locksmith Team.

120 angelitaxu18 angelitaxu18 | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 15:11 | Reagovat

Assignment page moved:
http://connie.web1.telrock.net

121 Bobbyjeork Bobbyjeork | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 4:12 | Reagovat

Трансферы и такси в Барселоне http://terralona.com/

122 billxy4 billxy4 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 4:23 | Reagovat

Further lodgings after instead of throw:
http://trudy.web1.telrock.net

123 Goodvincludiolimi Goodvincludiolimi | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 12:52 | Reagovat

игровые автоматы вулкан на реальные            

игровые автоматы

124 Melvinhycle Melvinhycle | E-mail | 8. srpna 2018 v 22:48 | Reagovat

Judi Online Agen Bola Sbobet - Pada hari ini kami selaku agen portal betting terbaik memberikan pelayanan untuk membuka akun Sbobet online di Indonesia.

Agen Sbobet pun pernah mendapatkan sebuah penghargaan pada tahun 2010 yang diberikan oleh eGaming Con Magazine. Dan tepat di pergantian tahun 2011, masuk kedalam 50 daftar most instrumental operators yang diresmikan oleh eGaming Review.

<a href="http://167.114.87.240/judi-online-agen-bola-sbobet/">judi online koprok</a>

125 MorrisTut MorrisTut | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 4:53 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

126 deenado16 deenado16 | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 12:02 | Reagovat

Hip sovereign porn instal  
erotic hindi erotic body kamasutra free adult erotic fight    
http://matures.net.erolove.in/?tyler  
  erotic fanfic erotic film madonna erotic hardcore erotic letter

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.